Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Puck - Mieszkanie nad polskim morzem na wakacje

84-100 Puck ul. Zamkowa 42

790-548-276

Mieszkanie jest usytuowane zaledwie 200 m od morza i 300 m od centrum miasta. Znajduję się w niewielkim nowo wybudowanym osiedlu na ulicy Zamkowej. Kompletnie wyposażona kuchnia (kuchenka z płytą grzewczą, okap, pochłaniacz, lodówka) umożliwia przygotowanie w domu (100 m od mieszkania znajduje się sklep). W celu zaczerpnięcia świeżego morskiego powietrza, z apartamentu można wyjść na balkon z widokiem na Zatokę Pucką. Przed budynkiem znajduje się

brak zdjęcia