Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Puck - Harcerski Ośrodek Morski

84-100 Puck ul. Żeglarzy 1

(58) 673-21-50, (58) 673-25-65

Na terenie wydzielonym, ogrodzonym i monitorowanym z parkingiem dla gości, znajduje się całoroczny hotelik dla 76osób. Budynek murowany z ekologicznym węzłem ciepłowniczym wykorzystującym odnawialne źródła energii /pompy ciepła i baterie słoneczne/, w którym przez cały rok może gościć 19 osób w pokojach 1,2 i 3 osobowych, z łazienkami, lodówką, telewizorem i czajnikiem. Dla klientów o mniejszych wymaganiach, grup zorganizowanych, wycieczek i

Puck - Harcerski Ośrodek Morski